MŠ Lazaretní

Aktuality

Informativní schůzka

V úterý 11. 9. 2018 od 15:00 proběhne v MŠ Lazaretní schůzka pro rodiče. Seznámíme rodiče s třídním vzdělávacím programem, s organizací školního roku, s plánovanými akcemi apod.

Projekt "Centrum kolegiální podpory" pokračuje i v dalším školním roce.

Centra kolegiální podpory se mohou účastnit pedagogové MŠ, ZŠ, pedagogové volného času, vychovatelé a další zájemci, kteří pracují s dětmi předškolního nebo školního věku. Setkání se koná jednou za měsíc v naší mateřské škole od 16:00 cca do 18:00. Každé setkání je zaměřené na nějakou oblast polytechnické výchovy.
Téma zářijového setkání jsou "Stavebnice". Setkání začneme krátkým videem s ukázkami práce s dětmi, pak si ukážeme stavebnice, se kterými si děti nejčastěji hrají. Poté je prostor pro diskuzi, výměnu zkušeností, nápadů a námětů pro práci s dětmi.
Pokud Vás téma osloví a rozhodnete se pro účast, prosím o její potvrzení na e-mail: mslazaretni@email.cz

Setkání Centra kolegiální podpory

Ve středu 11. 4. 2018 se uskuteční další setkání Centra kolegiální podpory s tématem "Předmatematické představy". Více informací naleznete v sekci "Projekty" -> "Centrum kolegiální podpory polytechnického vzdělávání"

1. 1. 2018

Učitelky z MŠ Lazaretní se zapojily do projektu Realizace lokálních sítí mateřských škol v gramotnostech.  Více informací naleznete v sekci "Projekty".

1. 9. 2017

Pracoviště MŠ Lazaretní a Ke Špitálskému lesu se zapojily do projektu Jen předpověď počasí k pěstování nestačí. Projekt je realizován za finanční podpory NF Zelený poklad. Více informací a harmonogram projektu naleznete v záložce Projekty.

...